Блог

 • Наша продукція у кафе

  Ми стали ближче!

  Запрошуємо Вас до чудового кафе у центрі міста.Тут ви зможете придбати нашу продукцію та скуштувати чудові вегетарианські та сироїдні кондитерські витвори та десерти. Затишна атмосфера та якісна продукція чекає на Вас.

  Також запрошуємо до центра розвитку жіночності "Тайны Славянки", де ви зможете придбати нашу продукцію, та прийняти участь у тренінгах та практиках.

  Читати далі ...
  22.11.2017, Наталія Мітюн
 • Омоложение и оздоровление

  Уникальные знания и опыт 20 лет за 2 дня. 
  40 эффективных и простых методов оздоровления и омоложения. 
  Инструкция по здоровью. 
  Никаких "чудо" таблеток спонсоров, только практические методы для ежедневного применения.
  Целостное знание о здоровье в 7 сферах: силы и энергичность, иммунитет, токсины и очищение, стрессы, гормоны, омоложение, питание.

  Управлять своим здоровьем можно начать сейчас→ 

  Читати далі ...
  09.11.2017, Наталія Мітюн
 • Олія чорного кмину Damascena

  Олія кмину: класичний чорний чи дамаський?

  Коли способів вирішення однієї проблеми стає більше одного, обирати між ними - справжня мука. Якщо гортаючи асортимент товарів інтернет-магазинів вам хочеться згорнути вікно і не обирати нічого, ця стаття для вас.

  Проблема вибору зазвичай в тому, що ми не знаємо про відмінності двох різних товарів. Можливо, ви вже чули про застосування олії чорного кмину,але чим вона відрізняється від олії дамаського кмину? І - конкретно вам - яку обрати?

  Спільні властивості олій

  З синтетичними ліками усе просто - одна речовина, один спосіб дії, один результат. Побічних ефектів лишень забагато, але в цілому точно відомо, як працює в організмі черговий аспірин чи анальгін. До складу олії чорного кмину і олії кмину дамаського входить цілий комплекс речовин, кожна з яких має свою дію на здоров’я. Використовуючи їх для профілактики, ви попереджаєте тією чи іншою мірою одразу декілька хвороб. 

  Обидві олії мають імуностимулюючу дію, позитивно впливають на рівень цукру і “поганого” холестерину, а також на кров’яний тиск. Захист мозку від старіння і боротьба з ревматоїдним артритом також поміж властивостей обох олій. Обидва препарати можна використовувати і з косметичною метою, особливо добре підходять вони для догляду за проблемною шкірою. 

  Але в перерахованих нижче ситуаціях перевагу слід надати саме олії дамаського кмину. 

  Якщо потрібно знищити паразитів

  Обидві олії не до смаку круглим червам і ціп’якам, які полюбляють проживати в організмі. Алкалоїд дамасценін, що міститься в олії дамаського кмину, посилює протигельмінтну дію ефірної олії. Тому якщо головною метою вживання олії кмину для вас є депортація незаконно заселених глистів - обирайте олію дамаського. 

  Якщо потрібен засіб для зниження температури

  Дамасценін діє на центри терморегуляції. Механізм його дії до кінця не вивчений, але олію дамаського кмину використовують для зниження температури. На відміну від протизапальних засобів, які ми використовуємо для цього зараз (парацетамол, ібупрофен), цей засіб природній, а не синтетичний. 

  Якщо турбують менструальні болі

  Ефірна олія в складі олії дамаського кмину м’яко діє на менструальний цикл, скорочуючи тривалість менструації і знижуючи больовий синдром. Жінки Середземномор’я протягом тисячоліть користувалися цим способом, але лише останні дослідження підтвердили, що позитивний ефект від засобу також належить дамасценіну. Тому якщо ваша мета - профілактика менструальних болей - обирайте для щоденного вживання олію дамаського кмину. 

  Щодо безпеки

  “Якщо в ньому міститься алкалоїд, чи можна його вживати?” Отрута від ліків відрізняється тільки дозою. Щоб отруїтися дамасценіном, тендітній дівчині з масою тіла 50кг доведеться проковтнути не менше 90г чистої речовини - а це більше 4л олії за раз! Враховуючи концентрацію дамасценіна в олії, турбуватися про нього слід не вам, а кишковим паразитам, для яких він дійсно небезпечний.

  Читати далі ...
  20.03.2017, Наталія Мітюн
 • Олія чорного кмину Sativa

  Підтверджена легенда: 10 причин купити олію чорного кмину

  Чим відрізняється наша олія!

  - Завжди свіжа, відправка напряму з виробництва.
  - Не застосовуємо будь-яку хімію ні на одному з етапів виробництва.
  - Самостійно вирощуємо насіння.
  - Використовуємо тільки скляну тару.


  Якщо лікарське зілля використовувалося понад тисячі років, чи означатиме це його ефективність? Зовсім ні. На даному етапі розвитку медицини потрібні докази, дослідження, експериментальне підтвердження. Легенди і міфи здоров’я не лікують. Так, помалу з різноманіття засобів знахарів і шаманів виділяють методи, що дійсно ефективні. І якщо настої мишачих хвостиків не працюють у пробірках навіть під замовляння та пришіптування лаборантів, то багато трав’яних зборів і олій потроху перебираються до арсеналу офіційної медицини. 

  Олія з насіння чорного кмину - один з таких засобів. Починаючи з 90х років ХХ століття його ретельно досліджують. Ясна річ, це не панацея, проте властивості цього продукту на диво різноманітні. Для олії знайдеться застосування і з лікувальною, і з профілактичною метою.

  Подивіться фото з нашого поля по вирощуванню насіння чорного кмину Nigella Sativa (2016 р)

  Вирощуємо без застосування будь-якої хімії, використовуємо ручну працю.

  [Період цвітіння чорного кмину Nigella Sativa]      [Період цвітіння чорного кмину Nigella Sativa]      [Прибирання великих бур'янів зрізанням під корінь]      [Чорний кмин Nigella Sativa майже дозрів. Залишилося видалити бур'яни]


  №1. Полегшує кашель - при ГРВІ, коклюші та ін.

  Компоненти ефірної олії (а саме - нігеллон) розширють просвіт бронхів. Замість пригнічення кашлю при хворобах органів дихання, спостерігається його полегшення, хворому простіше відхаркувати мокротиння. Одужання настає швидше.

  Якщо ж у вас або ваших родичів астма, олію чорного кмину теж варто купити. Вплив нігеллона, що входить до складу олії, вивчено вже достатньо щоб стверджувати, що його ефективність співмірна з теофілліном. Але на відміну від теофілліну, що накопичується в організмі, олія чорного кмину не має побічних ефектів.

  №2. Допомагає значно рідше застуджуватися

  Дослідження підтверджують, що олія чорного кмину позитивно впливає на імунітет. Це не означає, що ви повністю перестанете чхати в жовтні або кашляти в лютому, але підхоплювати кожен вірус не будете. А переносити застудні захворювання будете значно легше, і проходитимуть вони швидше.

  №3. Утримує кров’яний тиск в нормі

  Якщо ви схильні до підвищення кров’яного тиску, придивіться до олії чорного кмину. Опубліковані у журналі “Phytotherapy Research” в 2013 році результати досліджень  показали, що щоденне вживання 5мл олії протягом 8 тижнів нормалізувало кров’яний тиск. Одні речовини у складі олії сприяють розслабленню судин, інші мають м’який сечогінний ефект. У комплексі вони здатні утримувати стрілку манометра на здорових студентських 120/80.

  №4.  Усуває проблеми з травленням та захищає печінку

  У молодості ми сприймаємо здоров’я як належне, тому вже до 30 років відвідуємо до десятка різних лікарів. Від наших звичок особливо дістається травній системі, оскільки переконання, що харчуватися потрібно правильно, з’являється надто пізно. Олія чорного кмину містить тимохінон, який бореться з диспепсією, активізує травлення і таким чином покращує травлення їжі. Ефірна олія також знищує Хелікобактер пілорі - причину виразкової хвороби шлунку.
  Крім того, тимохінон має жовчогінну дію, що дає можливість краще засвоювати жири і жиророзчинні вітаміни з їжі. Це також сприяє виведенню із жовчю токсинів, з якими працює печінка - наш природній фільтр. Має тимохінон і гепатопротекторні властивості - навіть у хворих на вірусний гепатит С спостерігалося покращення від вживання олії чорного кмину.

  №5. Покращує стан здоров’я у хворих на ревматоїдний артрит 

  Доза в 1г олії чорного кмину щоденно виховає імунну систему і полегшить симптоми ревматоїдного артриту - припухлість суглобів і ранкову скутість рухів. Такі результати досліджень Каїрського університету.

  №6. Знижує рівень цукру у хворих на діабет та рівень “поганого” холестерину

  Олія чорного кмину не вилікує діабет, і не замінить раціональне харчування. Та все ж скоригувати рівень глюкози і “поганого” холестерину низької щільності їй під силу. Стійкий ефект спостерігається вже за 12 тижнів щоденного вживання у дозі 2-3г/добу.

  Не забувайте контролювати рівень цукру щоб уникнути гіпоглікемії.

  №7. Потурбується про збереження краси і молодості шкіри 

  Додайте кілька крапель олії до складу улюбленої домашньої маски для обличчя. Жирні кислоти, що входять до складу олії, розчиняють нагромадження пилу, шкірного сала і мертвих клітин, тому ви глибже, ніж зазвичай, очистите пори шкіри. Ефірні олії пригнічують бактерій шкіри (в тому числі і стафілококів), основну причину вугрів. Речовина з приємним ароматом, анетол, знищить і мікроскопічних кліщів, що додатково гарантує чистоту, і, відповідно, здоров’я шкіри.

  №8. Захистить мозок від передчасного старіння

  Вживання олії чорного кмину рекомендовано і для профілактики хвороб Альцгеймера і Паркінсона. Додавайте 1г олії в їжу щоденно, особливо якщо у вас в родині є схильність до дегенеративних розладів мозку. 1г олії чорного кмину - невисока ціна за шанс зберегти здоровий глузд і пам’ять до глибокої старості.

  №9. Задасть прочухана паразитам

  Ефірні олії з насіння чорного кмину не до смаку паразитичним червам, трихомонадам і навіть небезпечним тропічним шистосомам. Профілактичне застосування олії не дасть їм колонізувати ваш організм.

  №10. Не містить пестицидів і агрохімікатів

  Купуючи продукти з рослинної сировини, важливо знати про методи її вирощування. Навіть найкорисніші властивості будуть скомпрометовані залишками гербіцидів, інсектицидів, надлишком добрив і т.п. Ми використовуємо виключно ручну працю, вирощуючи чорний кмин; олія, отримана з наших рослин, не містить залишків будь-якої агрохімії. Чорний кмин для олії ми вирощуємо в Україні, тут здійснюємо і холодний віджим олії з насіння.

  Що ще?

  Дослідження олії і її складових все ще тривають. Лікування дитячої епілепсії, розробка негормональних протизаплідних засобів, боротьба зі злоякісними пухлинами, лікування цитомегаловірусу, алергічних реакцій та екземи - надій на олію чорного кмину ще дуже багато. Щоправда, вже сьогодні їй є місце в асортименті харчових добавок вдумливого прибічника здорового способу життя.

  Читати далі ...
  20.03.2017, Наталія Мітюн
 • Олія з насіння амаранту

  Олія амаранта: як довше не старіти

  Як харчовий продукт амарант ми в Україні ще не сприймаємо (а дарма). Багату на білок кашу на сніданок не варимо, солодощі з борошна не виготовляємо. Щоправда, олію амаранта багато хто вже для себе відкрив.

  Виробництво олії - екологічно чиста технологія

  Олія нашого виробництва містить 1% сквалену. 

  Ми обрали м’який екологічний спосіб виробництва олії - екстракцію. Так ми виготовляємо олію амаранта, доповнену користю олії розторопші холодного віджиму - до речі, також нашого власного виробництва. Такий метод також дозволяє нам утримувати ціни на цей продукт доступними для всіх бажаючих вести здоровий спосіб життя.

  Цілющі властивості олії амаранта

  В олії амаранта містяться здорові жирні кислоти (в тому числі і цінні омега-3, омега-6 і омега-9), фітостероїди, флавоноїди, вітаміни… Але найціннішим з компонентів є сквален. Інші рослинні олії не містять його в помітних кількостях. Це, звісно, не еліксир безсмертя, але здатний він на багато що.

  Попереджає розвиток хвороби Паркінсона

  Дослідження на мишах показали, що сквален з олії амаранта допомагає відстрочити появу проявів хвороби Паркінсона. При цій хворобі руйнується особлива ділянка мозку, яка відповідає за рух, рухову пам’ять, координацію. Сквален оберігає нейрони - нервові клітини - від руйнування. Є сенс ще в молодості почати додавати олію амаранта до раціону, щоб довше зберігати точність рухів і не скасовувати абонемент у спортзал навіть після 70.

  Захищає та зволожує шкіру

  Застосовувати олію амаранта можна і зовнішньо. Коктейль з вітамінів і жирних кислот живить і зволожує шкіру. Природа не передбачувала, що ми будемо приймати душ двічі на день, тому наш природній бар’єр пошкоджується нашою ж охайністю. Через це проблеми зі шкірою - дерматити, дисгідрози, екзема і т.п. Олія амаранта слугуватиме емолентом, який збереже вологу у шкірі і захистить наш покрив.

  Окрім захисту від пересихання, олія амаранта захистить шкіру і від згубного впливу ультрафіолету. Сквален, що входить до складу олії, діє як природній ультафіолетовий фільтр.

  Попереджує ГРВІ

  Слизова верхніх дихальних шляхів здатна захистити нас від вірусів без сторонньої допомоги. Але взимку, коли для комфортної температури приміщення ми вмикаємо обігрівачі, вологість повітря падає і слизова пересихає. Вірусам і бактеріям легко вразити нас, коли місцевий захист порушено. Якщо закапувати олію амаранта в носові ходи, місцевий імунітет підвищиться і шансів захворіти буде менше. На відміну від часникових крапель і подібних методів народної медицини, таку процедуру легко витримають навіть діти. Тримайте про запас пляшечку олії амаранта для профілактики ГРВІ взимку.

  “Збадьорить” імунітет

  Окрім того, що можна покращити місцеву обороноспроможність організму від ГРВІ, амарантовою олією можна стимулювати імунітет в цілому. Навіть якщо якийсь мікроорганізм прокрадеться до вас, лейкоцити будуть готові дати відсіч. Додавайте олію амаранта в їжу в період епідемії грипу і ГРВІ. Якщо не вийде уникнути інфекції, перехворіти вдасться набагато легше.

  Не дає клітинам перероджуватися

  Ми стали жити довше, але спосіб життя і навколишнє середовище проти. Статистика виявлення пухлин не надихає, тому ведеться інтенсивний пошук речовин, здатних попереджати переродження клітин. Активний компонент олії амаранта - сквален - не дає клітинам змінювати програму і перероджуватися. Такі результати лабораторних досліджень. Механізм дії ще не цілком зрозумілий, але в терапії онкохворих її вже використовують - щоправда, поки що лише як допоміжний препарат.

  Збереже молодість

  У складі олії амаранта є цілий ряд антиоксидантів. Усі вони працюють однаково - не дають вільним радикалам зруйнувати ДНК та інструкції, які записала в ній природа. Саме порушення в ДНК повільно призводять до старіння на клітинному рівні, тому антиоксиданти в раціоні - запорука молодості.

  Оберігає серце і судини

  Сквален в олії амаранта знижує холестерин крові. Враховуючи те, що серцево-судинні захворювання - причина смерті №1 у світі, особливо серед чоловічого населення, додавати олію амаранта в салат чоловіка - непогана ідея.

  Очищує печінку

  Оскільки екстракцію олії амаранта з насіння ми здійснюємо за допомогою олії розторопші прямого холодного віджиму, усі позитивні властивості сквалену посилюються сілімарином. Ця речовина стимулює виділення і відведення жовчі, а разом із нею і токсинів, що накопичилися в печінці.

  Олія амаранта має приємний солодкувато-горіховий смак. Не дивлячись на весь перелік її цілющих властивостей, приймати її як ліки не доведеться - це смачний продукт.

  Читати далі ...
  20.03.2017, Наталія Мітюн
 • Олія з насіння розторопші

  Чи потрібна вам олія розторопші? 


  Якби печінка могла додавати продукти до списку покупок на холодильнику, купити олію розторопші довелося б уже цими вихідними. Але оскільки просити вас про цю послугу вона не може, потрібно роз’яснити - навіщо, власне, печінці олія з насіння розторопші? 

  Якщо ви живете в умовах міста ХХІ століття

  Діагноз “хронічне отруєння” кожному з нас можна ставити із закритими очима. Ті отрути, які ми вдихаємо, їмо і п’ємо, накопичуються в організмі. І якщо боротьба з міфічними шлаками - марна трата часу і грошей, то допомога печінці у виведенні не до кінця знешкоджених нею отрут - справа благородна. Вживаючи олію розторопші ви стимулюєте виділення жовчі. Разом з нею печінку покинуть і “уламки” недобитих токсинів.

  Олія розторопші містить сілімарин (примітка для фанатів Толкієна: не плутати з сільмариллами). Він міститься у всіх частинах рослини розторопші; олія ж, окрім сілімарину, містить ще й ненасичені жирні кислоти - омега-6 і омега-9. Сілімарин вже давно взятий на озброєння медиками - на його основі виготовляють цілу низку препаратів-гепатопротекторів, покликаних захистити печінку.

  Якщо не хочете збирати каміння, принаймні в жовчних протоках

  За рахунок жовчогінної дії сілімарину, олія розторопші не дає сформуватися каменям у жовчному міхурі і протоках. 

  Якщо хочете позбутися пестицидів

  Окремо варто згадати про пестициди, що регулярно надходять до організму людини з овочами, молоком, хлібом і т.п. Пестициди можуть проникнути і через шкіру: одяг з натуральних тканин може бути забруднений ними. Накопичуючись у печінці, вони отруюють організм. Вживаючи олію розторопші ви допомагаєте печінці їх позбутися.

  Якщо ведете боротьбу з цукром при діабеті ІІ типу 

  Дослідження показали, що розторопша плямиста (олія, борошно, клітковина та інші продукти з рослини) здатна контролювати вміст глюкози в крові. Звісно, додавання олії до раціону не замінить суворої дієти, проте згладити пікові концентрації цукру допоможе.

  Якщо на додачу до діабету є проблеми з нирками, сілімарин також буде корисний. Точний механізм його роботи щодо захисту нирок невідомий, проте лабораторні дослідження крові і сечі хворих, що приймали продукти з розторопші, демонструють покращення.

  Якщо запізно попереджати цироз

  Більшість м’яких природних лікарських засобів, що гарантовано дієві для профілактики, пасують перед реальними хворобами. Олія з розторопші може змагатися ефективністю із синтетичними медикаментами. Її використовують для лікування алкогольних уражень, наслідків отруєнь і навіть вірусних гепатитів. При цьому помітних побічних ефектів від олії розторопші не буває, чого не можна сказати про таблетки фармацевтичних заводів.  

  Сілімарин стимулює синтез білків, з яких будуються нові клітини печінки. Оновлена печінка в повній мірі справляється зі своїми обов’язками, і ви почуваєте себе помітно краще.

  Якщо слідкуєте за зовнішнім виглядом

  Вживання олії розторопші плямистої непрямо впливає і на вашу зовнішність. Оздоровлюючи печінку, ви робите колір шкіри обличчя здоровішим, потроху позбуваєтеся набряків і недоліків. Часто поява акне спричинена поганою роботою печінки, тому щоб привести до ладу своє відображення в дзеркалі потрібно почати зсередини.

  Якщо хочете довше не старіти

  Вільні радикали атакують клітини нашого організму, і одним з наслідків цих пошкоджень є старіння. Саме тому ми так старанно пильнуємо, щоб у раціоні було побільше антиоксидантів і вживаємо зелений чай - усі сили на боротьбу з вільними радикалами. Проте в нас в організмі є власний механізм захисту клітин, і головна діюча особа тут - глутатіон. Коли глутатіону стає менше, ми гірше захищені від передчасного старіння.

  Активні компоненти олії розторопші підтримують кількість глутатіону в нормі, таким чином сприяючи боротьбі з передчасним старінням. 

  Якщо надаєте перевагу екологічно чистим продуктам

  Олія розторопші, купити яку ви можете в нашому магазині, виготовлена з насіння, вирощеного у винятково чистій місцевості. Поблизу немає хімічних підприємств і електростанцій, залізниць чи автомагістралей. Ми вирощуємо сировину без пестицидів, максимально використовуючи ручну працю. Без вагань додавайте нашу олію до салатів, соусів та каш. 

  Читати далі ...
  20.03.2017, Наталія Мітюн
 • Пероксид водню

  Пероксид водню (Перекись водорода). Властивості та методи лікування перекисом водню по системі доктора медичних наук І.П.Неумивакіна .
  Панацея ХХI століття – перекис водню – порівняно нове, досить універсальний профілактичний засіб допомагає усунути атеросклероз, гострі судинні захворювання, запобігти інфаркту, інсульту.
  Завдяки трудам і дослідам професора І.П.Неумивакіна, лікування перекисом водню стало більш доступним і зрозумілим. Професор, досліджуючи лікування перекисом водню, проробив на собі і випробував всі властивості цього препарату, перекис водню (Н2О2) удостоїлася всенародного схвалення.
  Як сам професор І.П.Неумивакін, так і його сподвижники продовжують не тільки лікуватися за допомогою перекису водню, а й застосовують його в якості потужного профілактичного засобу. Лікування хворих, що проходять успішне лікування у професора і його послідовників, засноване саме на прийомі Н2О2.Найбільш відомі його послідовники – доктор В. Д. Кузьмін і американський лікар і вчений У. Дуглас. Перекис водню – вельми ефективна зброя проти вірусів, бактерій і грибків, здатне боротися з великим числом інфекцій і хвороб і підтримувати більшість життєво важливих процесів. Цей препарат здатний протистояти будь-яким інфекцій і захворювань, стимулює імунну систему, будучи універсальним засобом, використовуваним для підтримки всіх життєво важливих процесів.
  Крім серцево-судинних захворювань, з вилікування яких і почалося активне застосування перекису водню, лікуються хронічні бронхіти, емфізема легенів, алергія. Препарат знищує ракові клітини, окислює і видаляє із стінок судин накопичилися жири, лікує лейкози. Лікування перекисом водню  має систематизований підхід до лікування різних захворювань.
  До, власне, прийому перекису водню протипоказань майже немає, необхідно лише правильно визначитися з дозуванням. Природним протипоказанням може бути непереносимість конкретного організму до прийому даного препарату, при цьому можливі побічні реакції:висипання на шкірі, нудота, сонливість, втома, явища, подібні з простудними (нежить, кашель), рідше – пронос. Це буває у 1-2 відсотків людей. Не варто побоюватися і легкого печіння в шлунку при прийомі ліків. Тимчасово знизьте прийняту дозу до звикання організму.
  Можна приймати препарати на основі перекису водню паралельно з прийомом різних фітопреператів. Проте абсолютно неприпустимо приймати різні ліки одночасно з перекисом. Між цими лікуваннями повинен бути часовий проміжок не менше тридцяти хвилин.
  Рецепти і методики І.П.Неумивакіна. Лікування перекисом водню.
  Згідно І.П.Неумивакіну, перекис водню,що потрапила в кров, при з’єднанні з ферментом каталазою розпадається на кисень і воду. Одним з продуктів реакції вільно-радикального окислення ненасичених жирних кислот (СРО НЖК), що лежить в основі процесу дихання, так само є кисень. Поряд з іншими продуктами цієї реакції, він стимулює обмін речовин. При цьому виліковуються багато захворювань, знижується холестерин, нормалізується тиск, обмін речовин і т.д.
  Практика прийому досить проста. У перший день ви приймаєте три рази на день по одній краплі 3-процентної Н2О2 на 50 мл (приблизно чверть склянки) води. У кожний наступний день збільшуєте дозу прийому на 1 краплю на ті ж 50 мл води тричі на день. За 10 днів доводите кількість крапель до 10. Перерва 2-3 дні, і в усі наступні курси приймаєте по 10 крапель 3 рази на день. Повторюю: на 50 мл води. При цьому необхідно запам’ятати правило: приймати Н202 потрібно за 30 хвилин до їжі, або через дві години після неї. Якщо з’явився дискомфорт – печіння в шлунку, пульсація, пітливість, необхідно на 1-2 дні зменшити кількість крапель на прийом або припинити його зовсім до зникнення неприємних відчуттів.
  Гайморит і перекис водню: для лікування, розчинити 15 крапель перекису в столовій ложці води, набрати і закапати ніс. Ретельно видути слиз, яка виділяється.
  Остеохондроз і його лікування перекисом водню: викликану їм біль у шийній частині хребта, знімає Н2О2-компрес. Серветку з натуральної тканини змочити в перекису, накласти на шию, укрити поліетиленом, 15 хвилин тримати. Після декількох повторень біль пройде.
  Ангіна. При болях у горлі розвести чайну ложку перекису в чверті склянки води. Цим розчином полоскати ротову порожнину і горло, затримуючи рідину на мигдалинах. Лікування здійснювати кілька разів на день. Закапувати препарат по 3-5 крапель, в кожну ніздрю при нежиті, у вуха при вушної болю.
  Пародонтоз і кровоточивість ясен, лікуємо перекисом по Неумивакіну: (неприємний запах з рота) на 3 г харчової соди капнути 10 крапель лимонного соку, 20 крапель перекису водню і почистити зуби отриманою сумішшю. Після цього рот не промивати, не їсти і не пити 10-15 хвилин.
  Болючі місця – на них рекомендується накладати компреси. Тканина змочувати розчином 3% перекису водню (три чайні ложки в чверті склянки води). Через чверть години компрес знімається і місце протирається серветкою, яка змочена в чистій перекису. Можна розтирати перекисом все тіло. Це корисно при хворобі Паркінсона та розсіяному склерозі.
  Зубний біль також знімається при застосуванні перекису водню. Для цього 2 таблетки гідропериту необхідно розчинити в 100 мл води. Полоскати рід як можна довше, Повторити кілька разів.
  Як і при багатьох інших методах лікування, при застосуванні перекису водню актуальний постулат: «Ні лікуванню без очищення». Очищення організму – обов’язкова умова лікування від будь-яких хвороб. За умови очищення шлунково-кишкового тракту результат буде досягнутий швидше і з більш помітним ефектом.


   

   

  Читати далі ...
  19.12.2016, Наталія Мітюн
 • Синій йод

  Синій йод являється антисептиком широкого спектру дії. Він отриманий шляхом включення йоду в молекули високополімерів. При цьому йод втрачає  свої токсичні властивості. Він високоефективний при йододефіциті. Йод взагалі необхідний для нормального функціонування багатьох внутрішніх органів, особливо, щитовидної залози, і при його дефіциті слід якимось чином поповнювати недолік цього елементу. Існує багато сфер, де використовується синій йод - застосування харчової добавки доцільно як для терапії патологій щитовидної залози, так і інших органів. 

  Розчин рекомендується для боротьби з такими захворюваннями:

  респіраторні запалення (гайморит, ангіна, риніт, синусит);
  алкогольна інтоксикація;
  дизентерія;
  гепатити;
  пневмонія;
  метеоризм;
  бронхіт;
  рани і виразки на шкірі, різні опіки;
  харчові отруєння з супутньою діареєю;
  туберкульоз;
  геморой;
  виразка шлунка, кишечника;
  дисбактеріоз;
  хламідіоз;
  виразкові ерозії в ротовій порожнині;
  сальмонельоз;
  трихомоноз;
  грибкові зараження;
  йододефіцит;
  атеросклероз судин 

  Часто призначається синій йод при інсульті через його здатності відновлювати розумові здібності, підтримувати пам'ять і оновлювати клітини мозку. Після нападу прийом описуваної дієтичної добавки істотно прискорює процес реабілітації.

  Не можна вживати розглянуту біологічну добавку в таких випадках:
  прийом тироксину;гіпотонія;початок менструального циклу (перші 5-7 днів);повне або часткове видалення тканин щитовидної залози;тромбофлебіт;онкологічні захворювання, особливо злоякісного характеру;аутоімунні порушення (ВІЛ, СНІД).

  В якості профілактичного засобу синій йод необхідно пити по 2-4 чайних ложки, додаючи розчин у воду (100-200 мл). Достатньо виконувати процедуру 1-2 рази на добу протягом 1-3 місяців. 

  Лікування захворювань передбачає збільшення дозування аж до цілої склянки харчової добавки. Для поліпшення смакових якостей препарату його рекомендується змішувати з теплим зеленим чаєм, некислими натуральними соками або водою. 

  Читати далі ...
  28.11.2016, Холодний Яр адмін
 • Олія лляна. Природний лікарь

  Олія з насіння льону , один з найважливіших джерел незамінних жирних амінокислот, що є найважливішими компонентами мембран клітин, які борються з вільними радикалами і беруть участь в обміні речовин, а також беруть участь у метаболізмі всіх органів і тканин.

  Лляна олія містить  :
  альфа-ліноленова кислота Омега-3( 60%);
  лінолева кислота Омега-6 (20%)
  олеїнова кислота Омега-9 (10% )
  ще 10% припадає на частку інших жирних кислот.


  Якщо Омега-6 є також в соняшниковій, соєвій, рапсовій, оливковій олії, то Омега-3 є в достатній кількості, лише в риб'ячому жирі  та у маслі лляному. У цьому полягає унікальність лляної олії, звідси його специфічний запах, так знайомий нам по риб'ячому жиру. 
  Вживання лляної олії в їжу знижує ризик інсульту. Знижує ризик виникнення таких важких хвороб, як діабет, атеросклероз, ішемічна хвороба серця та багатьох інших. За змістом ненасичених жирних кислот лляне масло перевершує продукти звичайного раціону, і всього 1-2 столових ложки забезпечують задоволення добової потреби в них.  У насіння льону міститься 46% вітаміну F, який не синтезується в організмі, а приноситься ззовні. До складу лляного масла входять цінні ненасичені кислоти і велика кількість вітамінів А і Е. Лляна олія містить достатню кількість вітамінів та інших біологічно активних речовин, необхідних для здорового харчування. В 1 ст.л. олії льону міститься 18 м альфа-ліноленової кислоти;  - мінеральні речовини (марганець, магній, калій); - вітаміни (А, Е, а також групи В, К); - клітковина (нерозчинна і розчинна); - лігніни (їх в олії льону на 80% більше, ніж у будь-яких інших продуктах); - антиоксиданти. Антиканцерогенна властивість лляної олії пояснюється наявністю в ньому специфічних речовин лігнінів, які гальмують розвиток клітин раку і сприяють припиненню росту ракових пухлин. Регулярне вживання є чудовою профілактикою онкологічних хвороб, особливо товстої кишки і раку грудей у жінок; - олія насіння маку нормалізує в організмі жінок рівень естрогенів (жіночі гормони); - застосування лляної олії - профілактика і лікування ряду захворювань щитовидної залози, печінки, нирок, серцево-судинної системи, травної системи (гіпертонії, геморою, коліту, тромбозу, атеросклерозу судин, жовчнокам'яної хвороби, розсіяного склерозу та інших захворювань); - нормалізує рівень цукру в крові. 

  Олія з насіння льону має дію: 

  • протизапальну; 

  • антисептичну; 

  • бактерицидну; 

  • болезаспокійливу; 

  • протиалергічну; 

  • покращує капілярний кровообіг; 

  • перешкоджає розвитку атеросклерозу; 

  • покращує роботу серцево-судинної системи. 

  Показання до застосування: 

  • розлади шлунку і кишківника; 

  • жовчнокам'яна та сечокам'яна хвороба; 

  • запальні процеси; 

  • алергія 

  • підвищений рівень цукру в крові; 

  • атеросклероз судин; 

  • фізичні та психічні навантаження; 

  • синдром хронічної втоми.

  Спосіб застосування: по 1 чайній ложці 3 рази на день за 30 хв. до їжі. Або щоденне вживання з їжею.

  Справжній смак олії лляної:

   

  Читати далі ...
  28.11.2016, Холодний Яр адмін
 • ЛІАНО. Збір для боротьби з паразитами

   ЛІАНО

  Людина чи паразити, хто -  кого? 

    Кожна людина за все своє життя хоч раз стає носієм паразитів. Вони потрапляють до нашого організму різними шляхами та здатні існувати в різних органах і системах: травному тракті, м'язових тканинах, очах, навіть у мозку, де завгодно. За багато років паразити навчилися пристосовуватися до життя у нашому організмі, розвили такі захисні механізми, що наша імунна система не може їх розпізнати та знищити. Та їх присутність не залишається без сліду для нашого організму, вони виснажують організм, поїдаючи поживні речовини; порушують нормальне функціонування органів та систем, забруднюючи їх; вносять до організму дисбаланс, що вимушує його постійно компенсувати нанесені збитки.  У людському тілі може існувати велика кількість різних паразитів – гельмінти, віруси, бактерії та одноклітинні.

    Лікування гельмінтів прийнято проводити препаратами з антипаразитарними властивостями. Але такі препарати мають велику токсичність і приймати її можуть не всі. Не менш дієвим засобом проти паразитів являється народна медицина. Вона пропонує використовувати тільки натуральні та безпечні лікарські трави. Особлива перевага віддається рослинам, що володіють вираженими гострими і гіркими смаковими якостями. Справа в тому, що подібні антипаразитарні трави діють на гельмінтів паралізуючи їх. Паразити знерухоміються, втрачають зв'язок з тканинами організму і виводяться кишечником. Відмінними якостями володіє антипаразитарний збір трав з полину, пижми та гвоздики (трійчатки). Вживання даного збору допомагає швидко позбутися від 100 видів гельмінтів, грибків, вірусів і бактерій.  

   Важливо, щоб до складу комплексу, окрім антипаразитарних трав з токсичними властивостями, входили трави, які очищують організм і виводять токсини.  ЛІАНО є найбільш дієвим методом лікування глистяних інвазій. Чудовий ефект дає збір, складений з 8-ми трав. У нього входять: пижма, полин, гвоздика, розторопша, корінь солодки ,кора осики, корінь аіру, гарбузове насіння . Три основні компоненти збору , це квіти та листя пижми, полин та гвоздика, що  мають властивість очищати організм від глистів та їх яєць, від вірусів та бактерій, патогенних мікроорганізмів та грибків. Інші трави мають властивості: сечогінні, жарознижуючі, антибактеріальні, знеболюючі, що виводять токсини та покращують роботу внутрішніх органів, особливо тих, що були заражені гельмінтами та грибками. Крім того, трави збору, знищують вогнища інфекції, допомагають вивести накопичені шлаки.

   Головне, що підбір трав та часи прийому ЛІАНО  враховують біоритми та активність внутрішніх органів і, головне, активну фазу життєдіяльності паразитів. Це посилює знищувальну дію на них, а біоритми нашого організму акумулюють найсильнішу фазу боротьби з ними нашого імунітету. 

  До складу входять:

  Мелена гвоздика- це дуже пекуча речовина. Завдяки цій властивості ії  фітонциди здійснюють потужний вплив на всіляких паразитів, активують теплотворні здатності організму та підвищують імунітет. Гвоздика розслаблює гладку мускулатуру травного тракту, є сильним антиоксидантом з потужним впливом на кишкових паразитів. Регулює в організмі рівень поліненасичених жирних кислот, відсутність яких приводить до старіння.
  Полин проходить через весь стравохід та знищує паразитів. Також застосовується для лікування хвороби нирок, печінки, ревматизму, гастриту, виразки. Крім цього вона стимулює роботу жовчного міхура та підшлункової залози. Головна перевага лікуванням полином - це знищення круглих глистів.
  Пижма – жовчогінний та антигельмінтний засіб. Лікує аскаридоз, гострики, захворювання печінки та жовчовивідних шляхів, шлунково-кишкові захворювання.
  Розторопша. Рекомендована для нормалізації обміну речовин, покращення процесів травлення. Насіння розторопши має жовчогінну, антисклеротичну, ранозагоювальну дію, захищає клітини печінки від інфекцій та токсинів. Трава вживається при інтоксикаціях та отруєннях, цукровому діабеті, токсикозах у вагітних, при ожирінні, імунодефіциті та серцево-судинних захворюваннях.
  Корінь солодки. Вживається при захворюванні дихальних шляхів та при хронічних запальних станах ШКТ. Має протизапальний та спазмолітичний  ефект, прискорює загоювання виразок шлунку та дванадцятипалої кишки.
  Кора осики. Потогінний та сечогінний засіб. Має протизапальні, жарознижуючі властивості. Використовується при захворюванні нирок, сечового міхура та ШКТ.
  Корінь лепехи(аіру). Має протизапальні, тонізуючі, загальнозміцьнюючі, знеболюючі, антибактеріальні, спазмолітичні, жарознижуючі, відхаркувальні, жовчогінні, сечогінні, ранозагоюювальні дії та розширює судини. Корінь аіру використовується при нирковокам’яній та жовчнокам’яній хворобах, знижує артеріальний тиск.
  Гарбузове насіння.  Корисне для профілактики глистів. Воно підвищує імунітет, нормалізує травлення, стабілізує рівень цукру в крові, посилює відновлення клітин печінки та нормалізує її роботу.

   Під час прийому комплексу може з`явитися відчуття дискомфорту. Це пов`язано з тим, що паразити потрапляють до агресивної для них середи і виділяють велику кількість токсинів. Токсини потрібно вивести з організму.  До дії трав збору можна додати також очищувальні засоби, що посилюють вивід токсинів (проносне, клізму). 

  Харчування під час прийому Ліано: потрібно  зменшити вживання солодкого, смаженого, жирного, мучного. Бажано відмовитися від молочної продукції та цукру. Останній прийом їжі за 2 години до вечірнього прийому комплексу.  Вживайте переважно свіжі овочі та фрукти, продукти, багаті на клітковину (зелень, коренеплоди, тощо). Пити багато води ( в середньому 30 гр на 1 кг ваги на день). При максимальному дотримуванні дієти досягається найкращий результат дії антипаразитарного комплексу.

   Необхідно пам'ятати, що більшість трав володіють протипоказаннями. Наприклад, не використовувати антипаразитарні збори при лікуванні вагітних жінок, зменшити дозування для  дітей, які не досягли 12-ти років; при наявності гастриту і виразкової хвороби шлунку; при підвищеній чутливості до деяких компонентів, що входять до складу збору. Жінкам не рекомендується використовувати глистогінні трави під час менструального циклу. Обережно приймати при гіпертонії- гвоздика піднімає артеріальний тиск. 

  Безконтрольне застосування зборів, завищення дозування, здатні призвести до накопичення отруйних речовин в організмі. Низька дозування не матиме позитивного ефекту. Тому приймати трави з антипаразитарними властивостями слід дотримуючись рекомендованої дози. Бажано повторити курс через півроку. Придбати можна у нас в магазині. У нас завжди свіжі комплекти від виробника.

  Читати далі ...
  28.11.2016, Наталія Мітюн
Вхід  | Реєстрація

Форма зворотнього зв`язку